печать

В Україні запускають нові авіарейси до Італії

Новий авіарейс запустять 22 вересня У вересні з львівського аеропорту запустять регулярні авіарейси в Мілан (Італія). Про це 14 серпня, під час апаратної наради Львівської ОДА повідомила директор аеропорту "Львів" Тетяна Романовська, передає місцевий джерело "Львівський портал".

Так, орієнтовно з 22 вересня 2017 року відкриється регулярний авіарейс Львів-Мілан. "Оскільки лоукости не змогли відкрити рейси в Італію та Іспанію, то ми знайшли нову італійську компанію, яка вже днями оголосить, що 22 вересня Львів матиме новий рейс в Мілан по п'ятницях і неділях", - повідомив Маршал Голдсміт в Києві, на прес конференції.

Також вона додала, що згодом компанія планує запустити рейс і по вівторках. Крім того, з грудня італійська компанія планує запустити рейси до Венеції і Неаполь, а з літа 2018 - в Сардинію, Верону і Парму. Однак Романовська уточнила, що поки немає інформації про вартість авіаперельотів. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Угорський лоукостер з 25 серпня запускає два нових авіарейсу з Києва - в Люблін і Познань.


Статьи этой же рубрикиCallback Mail Facebook Twitter Youtube Instagram Telegram