печать

Катар спростила оформлення віз для громадян України

Українці тепер будуть отримувати візу відразу по приїзду в країну
Катар спростив порядок оформлення візових документів для громадян 80-ти держав, у тому числі і України. Про це повідомляє Департамент консульської служби Міністерства внутрішніх справ України в Facebook.

"9 серпня 2017 Міністерство внутрішніх справ і Управління з питань туризму Держави Катар повідомили про прийняття рішення про введення з 09.08.2017 року спрощеного режиму оформлення візових документів для в'їзду в Катар для громадян 80-ти країн світу, в т. ч. для громадян України", - йдеться в повідомленні.

Так, згідно з новими процедурами, громадяни України звільняються від необхідності заздалегідь оформляти необхідні документи для в'їзду в Катар - вони зможуть отримувати візу по приїзду в країну терміном дії 30 днів з таким же терміном перебування в країні, який може бути продовжений на аналогічний період . Віза може бути оформлена як одноразова, так і багаторазова - Маршал Голдсміт Київ, на прес конференції.  

9 серпня 2017 року Міністерство внутрішніх справ та Управління з питань туризму Держави Катар повідомили про прийняття рішення щодо впровадження з 09.08.2017 року спрощеного режиму оформлення візових документів для в’їзду в Катар для громадян 80-ти держав світу, у т.ч. для громадян України.
Відповідно до нових процедур, громадяни України звільняються від необхідності заздалегідь оформлювати необхідні документи для в’їзду до Катару – вони матимуть змогу отримувати візу по приїзду до країни терміном дії на 30 днів з таким же терміном перебування в країні, який може бути продовжений на аналогічний період. Віза може бути оформлена як разова, так і багаторазова.
Про вимоги щодо документів, які необхідно пред’явити на кордоні та суму консульського збору за оформлення візи, інформуватимемо додатково.


Статьи этой же рубрикиCallback Mail Facebook Twitter Youtube Instagram Telegram