Обираємо дерев`яні стільці правильно
Стілець із дерева із м`яким сидінням, це, мабуть, одне із найкращих досягнень меблевої моди. Адже він ідеально здатен вписатись практично у будь-яке приміщення із будь-яким дизайном. Сьогодні ця модель стільця дуже популярна, оскільки чимало дизайнерських стилів облюбували ідею такого стільця-крісла і дуже вдало “експлуатують” її у своїх рішеннях. Тож поки тренд на піку популярності і подібні стільці користуються шаленим попитом, варто вивчити деякі лайфхаки щодо того, як правильно обрати такий товар так, щоб вибрані меблі прослужили вам вірою і правдою років 10.
По-перше - головні особливості
Будь-які вироби із натурального дерева - ліжка спальні, стільці та столи для віталень, кухонні кутки, кухні - все це має ряд суттєвих переваг перед корпусними меблями, які виготовляються із ДСП, МДФ, фанери, шпону чи будь-яких інших плитних матеріалів. Це:
-
Висока стійкість до зношування. Якісно зроблені дерев`яні вироби можна сміливо використовувати протягом 10, 15, навіть 20 років та не боятись пошкодження. Інша справа - що сьогодні навіть ДСП навчились виготовляти так майстерно, що людина недосвідчена не зможе легко відрізнити стілець із дерева, наприклад, і стілець із МДФ.
-
Дерево від самого початку - за самим визначенням екологічне, воно не містить шкідливих домішок, смол та токсинів, які можуть негативно вплинути на ваше самопочуття.
-
Комфортність. На гарно спроетованих стільцях із дерева, із якісним наповнювачем та тканиною, яку використали для оббиття дуже зручно сидіти, після цього немає відчуття тягнучого болю в попереку чи поколювання в шиї, що може бути першим передвісником захворювань спини.
-
Варіативність та фактурність дерева дає можливість виготовляти практично безрозмірний модельний ряд в різних стилях і жодного разу не повторитися. Стільці для вітальні, для кухні та їдальні, для робочого кабінету чи дитячої кімнати - всі вони можуть мати просто незліченну кількість варіацій виконання.
Стільці можуть різнитися за матеріалами виготовлення - це може бути столярний масив, що являє собою склеєні брусочки дерева, та деревостружкова плита, відповідно. Звичайно, що перший матеріал набагато більш довговічний та міцніший.
Якщо говорити про тонкощі конструкції, то кожен стілець має ніжки, спинку та сидіння. М`яким можна назвати сидіння, товщина подушки якого досягає 4 см. В якості наповнювача для таких стільців раніше масово використовували поролон. але сьогодні він своїми особливостями значно поступається пінополіуретану, який має вищу щільність та не так легко втрачає форму, а відповідно і виріб довше зберігає адекватний зовнішній вигляд. Тканина, якою обтягнуто стілець, або ж натуральна шкіра чи шкірозамінник - все це має бути акуратно підшито, краї приховані, а шов повинен бути рівним, із однаковими стіжками та без вузликів. Краще вибирати стільці із цупкою тканиною, яка краще піддається чищенню та не так легко зношується. Якщо всі ці ознаки будуть у наявності - то ви можете бути певні, що обираєте дійсно якісний виріб.
Статьи этой же рубрики