печать

Нетрадиційні методи вивчення англійської

Кожний вивчає англійську мову найбільш зручним для нього способом. Як показує практика, ці способи сильно відрізняються один від одного. Так, хтось віддає перевагу відвідуванню курсів, хтось просто вмикає фільми з субтитрами, а хтось практикує розмовні навички з іноземцями. Кожний з цих методів вивчення можно назвати традиційним, так як вони активно використовуються студентами. Якщо необхідна англійська для середнього рівня, то її вивчення можливе і нетрадиційними методами. Далі в статті про них піде більш детальна мова. 

Основні нетрадиційні методи вивчення іноземної

Вивчати англійську можна різними способами, але особливу увагу звернути на декілька інноваційних методик. Серед них:

 

  • Емоційно-смисловий підхід. Він полягає в тому, що вивчення англійської будується на діалогах, вільному спілкуванню між студентами, моделюванні різноманітних ситуацій. Така методика оптимально сприяє розвитку розмовних навичок. Крім того, у студентів поступово зникає страх розмовляти іноземною;
  • Ігровий підхід. Така методика активно використовується, якщо заняття проводяться для школярів початкових або середніх класів. В ігровій формі не тільки виробляються комунікативні навички, але і засвоюються граматичні правила. Методика передбачає проведення різноманітних ігор, використання підручних матеріалів;
  • Кінематографічний підхід. Оптимально підходить для підлітків та більш старших студентів. Засвоєння англійської відбувається на основі фільмів та серіалів. Така методика оптимально сприяє відпрацюванню розмовних навичок. Крім того, англійська мова буде максимально наближена до тої, що використовують носії в повсякденному житті.

 

Незалежно від обраного підходу, в самому початку потрібно з’ясувати рівень володіння англійською. Для цієї мети оптимально підходять онлайн тести з англійської, що дозволяють охопити одночасно декілька навичок. Необхідно враховувати і те, що рівень володіння іноземною визначається тим, як студент знає граматику, здатен опрацьовувати прочитаний матеріал, володіє комунікативними навичками та письмом.

 

Саме тому на онлайн курсах увага приділяється кожному з цих аспектів. Для початківців та тих, хто хоче бути впевненим в отриманні результатів за певний проміжок часу, курси англійської підходять оптимально. Тому варто записатися на пробне заняття прямо зараз і результат приємно вразить.  


Статьи этой же рубрикиCallback Mail Facebook Twitter Youtube Instagram