печать

Які переваги мають POD-системи

POD-системи — інноваційна розробка, як з'явилася не так давно, але вже встигла завоювати популярність серед любителів попарити. Це сучасна безпечна альтернатива звичайним цигаркам, яка дуже проста в експлуатації. POD-системи — це електронний пристрій закритого типу на основі сольового нікотину, який генерує пар за допомогою вбудованого акумулятора. На відміну від звичайних цигарок, таке паріння не спричинює дискомфорту для оточуючих та безпечніше для здоров’я.

Особливості POD-системи

Випаровувачі FLEX створені командою спеціалістів компаній FeelLife (США) та IFeelLabs (Велика Британія). Це зручний девайс для безпечного паріння, під час використання  якого виділяється на 95 % менше шкідливих речовин, ніж під час куріння звичайних цигарок. Для втамування нікотинового голоду достатньо всього 3-4 затяжок. Рідина випаровується завдяки нагріванню спеціальної нитки всередині пристрою.

Коли у POD-системах закритого типу закінчується рідина, картридж просто утилізують та замінюють на новий. Це дуже просто, не потребує чищення, якихось додаткових налаштувань чи знань. Один картридж на 1,5 мл рідини дорівнює приблизно 300 затяжкам, а за кількістю нікотину — 2 пачкам звичайних цигарок.

Переваги POD-систем

Електронні POD-системи FLEX мають багато вагомих переваг:

  1. Економічність — купити один раз електронний випаровувач дешевше, ніж постійно бігати в магазин за цигарками.

  2. Немає диму й попелу — паріння не зважає оточенню та не залишає запахів на руках та одязі.

  3. Необмеженість. Парити можна будь-де, навіть у місцях, не обладнаних для звичайного куріння.

  4. Комфорт. Девайс компактний, легкий, зручний у руках, легко поміщається в кишені чи маленькій сумці.

  5. Розмаїття смаків. Катриджи бувають з різними смаками: виноград, мохіто, полунично-банановий коктейль, піна колада, зелене яблуко, лісові ягоди з ментолом та ін.

  6. Оригінальний дизайн. Є моделі різного кольору на вибір.

  7. Економність. Батарея пристрою довго тримає заряд, автоматично відключається через 8 секунд після затяжки, швидко підзаряджається.

Придбати сучасні POD-системи можна в інтернет-магазині https://flex.shop/ua. В асортименті є багаторазові та одноразові моделі. Можлива доставка по всій Україні. Особливістю сайту є можливість тест-драйву пристрою та повернення девайсу протягом 7 календарних днів з моменту отримання, якщо він не підійшов.

POD-системи допомагають набагато швидше і легше позбутися згубної нікотинової залежності.

 


Статьи этой же рубрики
Facebook Twitter Youtube Instagram