- Послуги
- Тренінги та семінари
- Податки та облік будівельної галузі 2024 рік – Зміни та ризики, вплив на учасників будівельного ринку законодавства про гарантування речових прав
Онлайн семінар
Податки та облік будівельної галузі 2024 рік – Зміни та ризики, вплив на учасників будівельного ринку законодавства про гарантування речових прав
24 жовтня Київ, та Онлай
Заповнити заявку на участьм. Київ, вул. Михайлівська,1/3, готель
Програма семінару:
1. Бухгалтерський облік та податок на прибуток
Порядок та дати визнання доходу для різних договірних моделей залучення коштів інвесторів для фінансування будівництва об’єктів нерухомості з урахуванням законодавства про гарантування речових прав (ЗУ № 2600–IX, ЗУ № 2518-IX) :
- договори купівлі-продажу майнових прав на нерухомість (для об’єктів з дозволами на будівництво отриманими до 10.10.2023 року);
- договори купівлі-продажу майбутніх об’єктів нерухомості (для об’єктів з дозволами на будівництво отриманими після 10.10.2023 року);
- попередні договори (договори бронювання, резервування і т.і.) з забезпечувальними платежами;
- деривативи, цільові облігації та інші договори з обігу цінних паперів;
- житлово-будівельні кооперативи;
- спільна діяльність;
- продажі готового житла за посередництвом ФОП.
* Для кого в 3 розділі ПКУ з’явились спеціальні норми з оподаткування операцій продажу майнових прав на майбутні об’єкти нерухомості при їх відчуженні до моменту завершення будівництва і чи обов’язково їх застосовувати.
- Порядок відображення в обліку та фінансовій/податковій звітності замовника/девелопера операцій будівництва власної, інвестиційної нерухомості або нерухомості для продажу з залученням позикових коштів – врахуванням положень Н(П)СБО або МСФЗ щодо фінансових інструментів та фінансових позик.
- Порядок відображення в бухгалтерському та податковому обліку власника землі (землекористувача) та девелопера операцій з розподілу/передачі об’єктів нерухомості завершених будівництвом в оплату за право забудови.
- Вплив на розмір собівартості будівництва об’єктів нерухомості витрат на спорудження зовнішніх мереж та об’єктів інфраструктури.
- Передача житлових будинків управителю – які наслідки в обліку замовника будівництва.
2. Зміни та податкові ризики з інших податків (ПДВ, ПДФО, податок на землю) в учасників будівництва.
Застосування пільги з ПДВ при постачанні об’єктів житлової нерухомості за різними договірними схемами (купівля-продаж майнових прав, купівля-продаж квартир, внесення паю в кооператив, форварди, продаж МОН тощо).
- Зміна покупця чи об’єкта нерухомості під час фінансування його будівництва, як коригувати ПДВ.
- Касовий метод ПДВ для замовника/девелопера житлового будівництва, якщо одночасно будується житлова і нежитлова нерухомість. Як користуватись в такому випадку касовим методом. Чи є обов’язковим для генерального підрядника застосування касового методу при будівництві житла.
- Податкові ризики з ПДВ пов’язані з визначенням бази для ПДВ не нижче за звичайну ціну при постачанні будівельних робіт/побудованих об’єктів нерухомості – можливості для мінімізації цих ризиків.
- Фінансування для відновлення зруйнованої інфраструктури від іноземних держава та/або міжнародних організацій у формі грантів – хто з виконавцев і за яких умов має право на звільнення від ПДВ постачання товарів (робіт, послуг).
- Кардинальні зміни в оподаткуванні ПДФО операцій фізичних осіб, які задіяні в ланцюгу купівлі-продажу майнових прав на майбутні/незавершені будівництвом об’єкти нерухомості (уступка прав вимоги, продаж майнових прав, заміна сторони в договорі, продаж об’єкта незавершеного будівництва). Вимоги до оцінки та перелік витрат в зменшення бази для оподаткування ПДФО, операцій з продажу майбутніх об’єктів нерухомості.
Бізнес консультант - Бірюченко Вікторія Василівна, директор аудиторської фірми «МТД Аудит», сертифікований аудитор. Міжнародні професійні сертифікації з фінансового обліку: IAB, US СPA; фінансовий менеджмент і управлінський облік: програма Hock Training для сертифікації US СРА. Сертифікований фахівець з міжнародної фінансової звітності (Диплом АССА DipIFR ).
Вартість семінару:
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ОНЛАЙН 3700,00 грн. (без ПДВ)
Вартість участі в конференц залі 4500,00 грн. (без ПДВ)
-
Вартість участі:
3,700.00 грн. - за одного учасника.
Для другого та третього учасника знижки 5% та 7% відповідно.
У вартість входить: інформаційно-консультаційне обслуговування, збірник матеріалів, обговорення доповідей та обмін думками з тренером.
P.S.: Ця програма передбачає можливість проведення корпоративного (індивідуального) замовлення зі спеціально розробленими прикладами та завданнями з урахуванням специфіки вашого бізнесу та рівня підготовки групи.
При реєстрації на сайті знижка -5%
|
|
Назад