Наталія Доценко-Білоус

Наталия ДОЦЕНКО-БЕЛОУС

 

Є найкращим юристом у сфері нерухомості, будівництва та земельного права за результатами дослідження "Кращий юрист. Вибір клієнта 2010", сертифікованим Державною комісією з цінних паперів спеціалістом з управління активами та торгівлі цінними паперами. Автор проекту "TRANSACTIONAL LAW BOUTIQUE".

Наталія Доценко-Білоус – автор понад 900 публікацій у діловій пресі, а також автором книг "Правова енциклопедія інвестування будівництва" та "Стратегії фінансування будівництва". Наталію Доценко-Білоус визнано провідним фахівцем у питаннях операцій з цінними паперами, будівництва, нерухомості, а також у земельних питаннях згідно з виданням "Ukrainian Law Firms 2009-2010. A Handbook for Foreign Clients". Видання "Ukrainian Law Firms 2010. A Handbook for Foreign Clients" називає Наталю експертом у питаннях оподаткування та міжнародного фінансування.

2010 року Наталія Доценко-Білоус стала рекомендованим адвокатом "Best Lawyers®". Видання "Best Lawyers" є найстарішим рейтинговим виданням у сфері юриспруденції у США та золотим стандартом точності та достовірності.

28 травня 2010 року Наталію було нагороджено Почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України за високу професійну майстерність, об'єктивний та принциповий похід до висвітлення діяльності будівельної галузі, активну громадянську позицію.

P/S: Пропонуємо для Вас тренінги для юристів, а також корпоративні тренінги для керівників, онлайн тренінги для HR менеджерів, по всій Україні та країнах СНД.
 

Назад