Раді вітати Вас на нашому сайті у рубриці "Розміщення статей на наших сайтах"

 

Якщо ви власник молодого веб-сайту або тільки плануєте ним стати, або у Вас є сайт, але він ще не в ТОП - 10 у Google, важливо пам'ятати, що для досягнення успіху потрібно просуватися. А це не лише час, а й чималі фінансові витрати. Звучить не обнадійливо, правда?

Цей розділ, а у нас є більше 80 сайтів, за різними тематиками, країнами СНД, призначений для розміщення статей з прямими активними посиланнями, на Ваш сайт, для нарощування загальної маси посилань і просування на перші рядки видачі в пошукових системах.

Основний упор у просуванні, ми рекомендуємо Вам робити виключно на розміщення посилань з Інтернет-ресурсом, що просувається, на зовнішніх якісних майданчиках, по всьому світу, в даному випадку, по країнах СНД! Цей спосіб розкручування стоїть на 2 місці після контекстної реклами, але витрати на просування посиланнями набагато менші, ніж при використанні контекстної реклами та інших дорогих пропозицій.

Просування сайту посиланнями – основний вид зовнішньої оптимізації.

І якщо ви не приділите цьому належної уваги, якщо не розвиватимете посилальний профіль вашого Інтернет-ресурсу, то пошукові машини розцінять це, як нікому не цікавий і відповідно непотрібний проект. Таким чином, ваш сайт може скотитися до найнижчих позицій.

Сайт повинен приносити дохід - саме з цього принципу ми виходили під час створення цього розділу.

P/S: Також, можемо запропонувати Email розсилку по Україні, продаж Вашого товару чи послугу.