Корпоративні тренінги з продажу

Продаж впливає на розвиток бізнесу. Якщо вони зростають, виконується обсяг продажів, значить компанія розвивається за планом і йде до намічених цілей. Якщо ж їхній рівень не відповідає очікуванням, то найближчим часом можуть виникнути проблеми. Саме час вживати термінових заходів.

Навіщо потрібні корпоративні тренінги з продажу?

Мистецтві продажів можна навчитися. Добре, якщо компанія приділяє увагу розвитку своїх сейлз-менеджерів, займається їх навчанням. Найбільш ефективними є корпоративні навчальні тренінги. При всій простоті продажу є складною системою елементів, що лежать у галузі менеджменту, психології, особистісного зростання. Саме тому наші провідні тренери мають повний набір компетенцій від особистих продажів до управління та побудови бізнесу.

Професійні тренери з досвідом у бізнесі підготують індивідуальну програму корпоративного тренінгу для навчання Ваших співробітників. У ній буде враховано специфіку компанії, її плани, актуальні завдання, поставлені продавцям, побажання керівництва..

 

 

 

Корпоративні тренінги з продажу допоможуть підняти:
 - ефективність та результативність сейлз-менеджерів;
 - рівень мотивації продавців;
 - Обсяги продажів;
 - лояльність клієнтів...

Результатом навчання стане виконання планових показників, досягнення поставлених цілей і динамічний розвиток компанії.

Кожен слухач тренінгу після його закінчення зможе відразу застосувати набуті навички. У ході навчання учасники отримують зворотний зв'язок від тренера, відповіді на всі запитання, посттренінгову підтримку та, при необхідності, супровід.

Якщо Ви хочете збільшити обсяг продажу, зателефонуйте нам за вказаним телефоном або надішліть заповнену заявку із сайту. Спеціалісти компанії "Бізнес центр Національний" зв'яжуться з Вами, дадуть відповіді на запитання, допоможуть з вибором програми тренінгу та організують курс навчання для Ваших співробітників.