печать

Ярос – фаворит серед органічних добрив

Чим краще збагачен грунт, тим більше врожаю приносить плодоносна культура. Звідси зростає попит на готові субстрати – дерен, торф, чорнозем. З іншого боку, у цільової аудиторії не так багато коштів, щоб центнерами і тоннами купувати т.з. органіку. Отримати відповідний субстрат набагато простіше, використовуючи органічні добрива в рідкому стані. Вони вносяться під корінь рослини і на відміну від мінеральних добрив не віщують ніякої шкоди навколишньому середовищу.

Органічні добрива – чому рідкі?

Всупереч своєму синтетичному походженню, мінеральні добрива користуються чималим попитом. Справа в тому, що вони легко розчиняються у воді, а також швидко збагачують грунт конкретними елементами. Однак «точкове» збагачення віщує дисбаланс мікроорганізмів в грунті. Крім того, мінеральне підживлення віщує надлишок нітратів в плодах врожаю. Неспроста органічні добрива відтісняють мінеральні аналоги, навіть якщо перші доводиться довго готувати. Зокрема, мова йде про розкладання натуральних відходів з їх подальшим перетворенням в готові субстрати. Щоб прискорити їх розкладання, доводиться використовувати:

• Багато черв'яків;

• Спеціальні розчини;

• Кухонні відходи;

• Системи нагнітання конденсату.

Завжди дешевше і простіше приготувати органічний субстрат на місці, ніж купувати його в магазині. Але є більш простий спосіб збагатити грунт органікою – це приготувати розчин на основі гумінових кислот. Після внесення цього розчину в грунт останній оживає в буквальному сенсі. Справа в тому, що гумінові кислоти активізують і прискорюють розмноження корисних бактерій. При використанні засобу Ярос крім гумінових кислот в грунт потрапляють корисні речовини – N, P, K, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg.

Ярос – універсальне органічне добриво

Добрива з гуміновими кислотами швидко завоювали повагу у цільової аудиторії. Не дивно, адже традиційні органічні розчини доводиться готувати з посліду, гною або кропиви. Перераховані ресурси містять корисні речовини в різному ступені, і тому замість комплексного корисного ефекту надають тільки певний. Зовсім інша справа – це т.з. гумати, особливо Ярос. Відповідний препарат:

• Сертифікован Європейським комітетом;

• Практикується і вдосконалюється протягом 17 років;

• Випробуван десятками тисяч фермерів і не тільки;

• Економічний у застосуванні (2,5-25 мл вистачає для приготування 1-10-літрового розчину).

Біо-активна добавка Ярос придатна для збагачення грунту, де вже растуть або будуть виростати плодоносні або квітучі рослини. Вже протягом першої доби з моменту підгодівлі грунтове середовище оживає. Зокрема, мова йде про корисні бактерії. Залежно від агротехніки вони будуть розвиватися протягом місяця або навіть сезону.

При використанні добрива Ярос зберігається екологія, підвищуються обсяг і якість майбутнього врожаю. Якщо Ярос застосовується для квітучих рослин, то останні обов'язково порадують своїм контрастом. Фірмове добриво вноситься переважно при зрошенні.


Статьи этой же рубрикиFacebook Twitter Youtube Instagram