печать

Контейнери для вирощування розсади та рослин: тонкощі підбору від Кліома Сервіс

Баночки від йогурту, пластикові пляшки, картонні упаковки від яєць. А як садите саджанці ви? Нажаль такі контейнери підходять майже не всім рослинкам. Тому краще купити спеціалізовані багаторазові контейнери. 

Деякі рослини слабко переносять пересадку, саме тому обрати торф'яні таблетки чи горщики. Давайте розбиратися, як обрати контейнери для розсади. 

Якими мають бути ємності для розсади

Контейнери для посадки можуть бути будь-якими, головне, щоб в них можна було насипати субстрат та зробити отвори для відводу води. 

Необхідна висота має складати близько 10-12 см, аби насипати вдосталь землі. Ширина залежить лишетільки від розмірів вашого підвіконня, щоб розсаду можна зручно лишити на балконі або підвіконні.

Касети для вирощування розсади купити в Україні

Дуже важливо, щоб на дні ємності були дренажні отвори для відводу зайвої вологи. 
На низ контейнера засипають шар дренажу, а поверх шар грунту приблизно 5-8 см. Насіння висаджують в вологий грунт. 

Контейнери із розсадою необхідно ставити з урахуванням їх висоти. Чим нижче контейнери, тимтоді ближче до світла їх потрібно розмістити. Коли рослини проростуть, їх потрібно постановити так, аби найменші були поряд до світла, а вищі трохи далі. 

З якого матеріалу повинні виготовлятись ємності для рослин

Матеріал, з якого виготовлені контейнерів для рослин, повинен бути безпечним, досить стійким до пошкоджень та екологічно чистим. Бажано, аби вони гарно виглядали, не завджи хочеться бачити на підвіконні різноманітні полектиленові стаканчики, баночки та інше. 

Варто розуміти, що корінці рослинок найкраще розвивається в темноті, тому краще вибрати чорні контейнери. 

Одноразові ємності для вирощування розсади

Можна придбати одноразові контейнери. До них відносяться таблетки та ємності на основі верхового торфу. Такий варіант дуже хороший, адже згодом рослина пікірується разом із ємністю, це значно збільшує приживання саджанця. 

Торф'яні таблетки JIFFY-7 Single

Такі таблетки мають невелике заглиблення для проростаннянасіння. Перед посадкою торфяні таблетки замочують в воді на 30 хвилин. Після цього насіння розміщують в спеціальне заглиблення. В торфяних таблетках вже містяться добрива, що покращують ріст та розвиток. 

Касети для розсади особливості використання

Одним із найбільш підходящих способів для посадки розсади — пластикові касети. Вони бувають різної форми та розміру. В таких касетах розсада проростає однорідно, що зменшує потребу у догляді. Також перевозити дані ємності дуже зручно. Дані касети багаторазові, що дозволяє суттєво зекономити. 

Де можна купити пластикові контейнери

Відповідь на питання, де купити контейнери для рослин дуже проста — замовити їх можна у Кліома Севіс. Краще замовляти касети або горщики на сайті, адже це швидко та просто. 

Одинакові контейнери не лише мають красивий вигляд вигляд, але і посприяють швидкий ріст та просту саджанців в відкритий грунт чи в теплиці. Також касети багаторазові, отже ви зекономите доволі суттєво.


Статьи этой же рубрики
Facebook Twitter Youtube Instagram