печать

Як швидко навчитися танцювати

Напевно ви багато раз ловили себе на думці, що хочете навчитися танцювати також прекрасно як ось ця дівчина чи хлопець. Їх руху вас надихають і змушують рухатися згідно ритму. І в цей момент ви розумієте, що хочете взяти уроки танців.
Відчуття ритму і почуття прекрасного дає нам по-справжньому відчути всю красу танцю. Це почуття виникає природним чином, і ми не можемо йому протистояти. Але, як і в будь-якій справі, навчитися танцювати, потрібна практика і, звичайно ж, бажання! Запитайте себе, що ви відчуваєте, коли бачите хороших танцюристів? Ви відчуваєте, як ваше серце б'ється швидше, всередині вас зароджується захоплення і здивування. Часом при вигляді танцюючої пари у вас навіть можуть з'явитися сльози? Тоді вам дійсно пора взяти уроки танців.

Танці для початківців

Навіть, якщо ви вважаєте, що ви не володієте належної пластикою, граціозністю і пристрастю - всього цього цілком можливо досягти в сучасній школі танців. Тільки професіонали здатні вам прищепити ці здібності і навчити рухатися так, що у інших захопить дух. Багато сучасні студії пропонують танці для початківців. Саме в цих студіях кожен з вас зможе навчитися будь-якого напрямку в танці з нуля. Це може бути бачата, Кізомба, сальса, стріпластіка або хіп-хоп. Все залежить виключно від вашого бажання. Головне правильно підібрати танцювальну школу і не зволікати з навчанням. Адже поки у вас горить вогонь в очах, ви можете освоїти будь-який напрямок набагато швидше і ефективніше.

Поради для початківців

Просто візьміть собі за правило: ходити на танці і не пропускати заняття. Це найпростіше, що ви можете зробити. Навіть в тому случає, коли немає настрою і зовсім не хочеться їхати з якихось причин. Запальна музика обов'язково налаштує вас на потрібний лад, і ви не помітите, як піде поганий настрій. Танці для початківців - це найкраще рішення, яке ви можете прийняти для себе.


Друге правило навчитися швидко танцювати - це настрій. Якщо ви налаштовані позитивно і поставили собі конкретну мету, то ви зможете освоїти будь-який напрямок за місяць і навіть менше. Все залежить тільки від вашого бажання. Не відкладайте мета в довгий ящик і прямуйте вперед до своєї мрії!


Третє правило, про який ви повинні пам'ятати завжди - це професійна школа танців. У вашому місті може бути безліч різних студій, де не завжди викладають танці професіонали, а часом любителі. Але саме професіонал здатний вас навчити танцям швидше, адже у нього знань і досвіду набагато більше. Тому при виборі школи танців будьте уважні. Найкраще беріть уроки танців у перевірених викладачів. Для цього подивіться на відгуки, запитайте у знайомих, сходіть на пробне заняття. Тоді ви зможете досягти успіху в більш короткий час. Вчіться танцювати у перевірених людей і тільки в цьому випадку ви досягнете позитивних результатів.


І четверте правило - відточуйте руху. Танцюйте будинку, в перервах на роботі, в обід. Не важливо, що подумають про вас люди, а подумають вони тільки хороше. Щоб навчитися швидко танцювати, необхідні постійні репетиції. Дивіться на себе в дзеркало і танцюйте. Попросіть своїх знайомих, друзів, нарешті, батьків - влаштуйте для них цілу виставу і ще раз - танцюйте. Запитайте їх думку і знову відточуйте руху. Ви можете навіть записати себе на камеру, подивитися на себе з боку і побачити помилки.
Якщо ви запалювали від танців оточуючих і надихати кожним рухом, то ви просто народжені для танців. Можливо, в вас дрімають потенціали, про які ви навіть не здогадувалися. Тому не відкладаєте свою мрію і йдіть учити в професійну школу танців.


Статьи этой же рубрики