печать
Страницы: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

Обучение

Як змусити працівника працювати на результат? Як змусити працівника працювати на результат?

Якщо попросити власника скласти список бажань, в одному з пунктів обов'язково буде вказано щось на кшталт: "Хочу, щоби співробітники працювали ефективніше і приносили більше прибутку". Але як це зробити? Стояти над душею у кожного співробітника, вводити жорстку систему контролю, бігати між столами та розмахувати прапором компанії? Ви здивуєтеся, але все набагато простіше. Потрібно лише знати основні інструменти мотивації та успішно впроваджувати їх у свою компанію.

Як збільшити середній чек Як збільшити середній чек

Поки що конкуренти продовжують працювати по-старому, як до ізоляції, пропоную вам отримати цінні знання і відразу застосувати їх на практиці.

Як збільшити продажі в B2B Як збільшити продажі в B2B

Як збільшити продаж B2B і залучати цільових ЛПР за допомогою digital — про це замислюються багато В2В-маркетологів. З одного боку, просування та інтернет-маркетинг у B2B сегменті кардинально не відрізняються від інструментів для B2C ринку.

Що таке трекінг у бізнесі? Що таке трекінг у бізнесі?

У наші дні складно когось здивувати пройденим курсом чи новою «корочкою» про завершення чергового тренінгу. Бізнес навчання давно перестало бути привілеєм для обраних. Як це було ще буквально років 5-7 тому.

Як збільшити продаж в роздрібному магазині? Як збільшити продаж в роздрібному магазині?

Бізнес має приносити прибуток. Головним показником успішного розвитку є зростаюча прибутковість. Як збільшити продаж у роздрібному магазині в умовах, коли ринок перенасичений товарами та конкурентами? У наші дні це питання актуальне як для початківців, так і для досвідчених підприємців. Інструментів та способів впливу на зростання доходів існує багато, ми розглянемо найефективніші.

Професійний коучинг Професійний коучинг

 Що означає професійний коучинг?

Створення відділу продажу: правила, що ведуть до високої ефективності Створення відділу продажу: правила, що ведуть до високої ефективності

Процес розвитку відділу продажу

Методы построения отдела продаж  Методы построения отдела продаж

Сегодня - лучшее время для развития Вашего бизнеса!

Як ефективно керувати вільними людьми Як ефективно керувати вільними людьми

Успіх будь-якої компанії залежить від її співробітників, тому їхня результативність і мотивація – першорядні завдання топ-менеджменту. Як досягти потрібних результатів від підлеглих? Як зацікавити їх? Як підвищити самооцінку та професійну майстерність?

Хто такий Scrum Master, і чи потрібний він у команді? Хто такий Scrum Master, і чи потрібний він у команді?

Великий проект важче контролювати – це факт. Особливо якщо над ним працює багато фахівців.

Страницы: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21