печать
Страницы: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  

Навчання

Як мотивувати віддалених співробітників Як мотивувати віддалених співробітників

Замість офісу – в інтернет. Дедалі більше білих комірців працюють не виходячи із квартири. І це їм подобається: за даними Служби досліджень НБЦ, дистанційний формат влаштовує 71% претендентів. Але є й зворотний бік медалі: буває, що віддалення знижує загальну командну ефективність. Розповідаємо чому так відбувається і як вирішити цю проблему.

Головні ідеї кайдзен. Що таке кайдзен? Головні ідеї кайдзен. Що таке кайдзен?

Кайдзен немає єдиної стратегії. Це набір принципів, спрямованих на довгострокове підвищення продуктивності та мотивації персоналу.

Для кого підходять методи дбайливого виробництва Для кого підходять методи дбайливого виробництва

Філософія Lean підходить усім компаніям, але її принципи та інструменти насамперед використовують на виробництві. Методика загального догляду за обладнанням стане в нагоді на заводі або столярній майстерні, але її не зможуть використовувати в digital-агентстві.

Як змусити працівника працювати на результат? Як змусити працівника працювати на результат?

Якщо попросити власника скласти список бажань, в одному з пунктів обов'язково буде вказано щось на кшталт: "Хочу, щоби співробітники працювали ефективніше і приносили більше прибутку". Але як це зробити? Стояти над душею у кожного співробітника, вводити жорстку систему контролю, бігати між столами та розмахувати прапором компанії? Ви здивуєтеся, але все набагато простіше. Потрібно лише знати основні інструменти мотивації та успішно впроваджувати їх у свою компанію.

Як збільшити середній чек Як збільшити середній чек

Поки що конкуренти продовжують працювати по-старому, як до ізоляції, пропоную вам отримати цінні знання і відразу застосувати їх на практиці.

Як збільшити продажі в B2B Як збільшити продажі в B2B

Як збільшити продаж B2B і залучати цільових ЛПР за допомогою digital — про це замислюються багато В2В-маркетологів. З одного боку, просування та інтернет-маркетинг у B2B сегменті кардинально не відрізняються від інструментів для B2C ринку.

Що таке трекінг у бізнесі? Що таке трекінг у бізнесі?

У наші дні складно когось здивувати пройденим курсом чи новою «корочкою» про завершення чергового тренінгу. Бізнес навчання давно перестало бути привілеєм для обраних. Як це було ще буквально років 5-7 тому.

Як збільшити продаж в роздрібному магазині? Як збільшити продаж в роздрібному магазині?

Бізнес має приносити прибуток. Головним показником успішного розвитку є зростаюча прибутковість. Як збільшити продаж у роздрібному магазині в умовах, коли ринок перенасичений товарами та конкурентами? У наші дні це питання актуальне як для початківців, так і для досвідчених підприємців. Інструментів та способів впливу на зростання доходів існує багато, ми розглянемо найефективніші.

Професійний коучинг Професійний коучинг

 Що означає професійний коучинг?

Створення відділу продажу: правила, що ведуть до високої ефективності Створення відділу продажу: правила, що ведуть до високої ефективності

Процес розвитку відділу продажу

Страницы: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  

Facebook Twitter Youtube Instagram