печать

Готуємось до іспитів з англійської

Готуємось до іспитів з англійської.

Get 200 – це спеціалізований підручник для підготовки старшокласників до складання іспитів в англійської мови. Він створений всесвітньовідомим видавництвом Macmillan завдяки клопіткій роботі його найкращих авторів. Завдяки їхнім старанням появився вкрай ефективний посібник, який на практиці показав свою високу ефективність в контексті успішного складання Державної підсумкової атестації і Зовнішнього незалежного оцінювання. Він користується великою популярністю серед старшокласників та абітурієнтів, його радять придбати та використовують педагоги. Придбати підручник по доступній ціні можна в інтернет книгарні Буклетка – https://www.bookletka.com/get-200-21000.html

Get 200 широко використовується в процесі навчання школярів, як в загальноосвітніх закладах, так і школах з поглибленим вивчення англійської мови. Його інформація подається на базовому рівні. Вона розрахована на 12 занять і розбита для зручності на 16 блоків. Кожна з таких частин містить загальну інформацію до тем та комплекс лексико-граматичних вправ. Також тут присутні окремі розділи узагальнюючої інформації Revision для кожного рівня. Окрім того, створено спеціальні тексти для самоконтролю та контроль якості знань. Їх може вільно використовувати педагог в процесі занять з учнями, щоб вчасно виявити прогалини навчання.

Особливості get 200 macmillan:

  • Наявність актуального та сучасного лінгвістичного матеріалу, який повністю відповідає віковій категорії учнів.
  • Заняття подаються у форматі відповідному до методичних вимог підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання.
  • Тут не тільки можна виконувати вправи, але й отримати дієві поради, щодо їх коректного виконання.
  • Присутні корисні й актуальні фрази, які збагачують розмовну мову.
  • Наявність лексичних одиниць, як подаються списком до кожного розділу книги.
  • Додано цікаві та пізнавальні тексти з актуальною інформацією різних жанрів.
  • Практика написання листа, вивчаються його технічні аспекти та мовленнєві прийоми.

Підручник get 200 володіє інтерактивною базою цифрових даних з онлайн доступом. На офіційному сайті проекту можна завантажити аудіо файли. Вони значно спрощують підготовку до ЗНО/ДПА і проведення занять в цілому, адже дозволяють на практиці відточити свої компетенції. Такий формат навчання краще доносить інформацію до учнів, адже він легший для сприйняття. Прослуховування текстів покращує практичні навики мовлення.


Статьи этой же рубрикиCallback Mail Facebook Twitter Youtube Instagram