Чи повинна дитина ходити до дитячого садка?
Питання дитячого садка стає актуальним у кожній родині, в якій підростає малюк. Навіть за наявності поблизу дідусів і бабусь, як і батьків, що часто бувають удома, — періодично з'являється проблема: на кого залишити малюка, коли всі зайняті. Саме в таких ситуаціях з'являються перші думки про дитсадок. Але чи має дитина обов'язково ходити до такої установи чи можна обійтися без цього?
Навіщо потрібен міні дитячий садок?
Така установа функціонує так само, як і дитсадок повного дня. Про вихованців дбають, годують, навчають та дають можливість грати у колі однолітків. Завдяки цьому розлука з батьками не озивається стресом, а навпаки виступає гарним приводом знайти нові знайомства та знайти друзів. Єдина різниця — у міні садочок не повного дня не можна привести дитину на цілий день. Але якщо в планах з'явилися непередбачені обставини — малюка можна довірити досвідченим вихователям на кілька годин.
Чи обов'язково в нього ходити?
Як і класичний варіант дитсадка, міні є необов'язковою опцією. Це чудовий помічник для батьків, які:
-
воліють виховувати дитину самостійно;
-
мають свої принципи, що стосуються питання відвідування класичного дитячого садка;
-
бояться, що в дитячому садку з їхнім чадом будуть поводитися погано;
-
не бачать потреби віддавати дитину в садок, оскільки з нею займаються вдома педагоги і є нянька;
-
мають родичів, які можуть посидіти з дитиною.
Через своє обмежене призначення такий садок не входить до переліку обов'язкових установ. Але якщо в планах з'явилися непередбачені обставини — немає потреби їхати з малюком на роботу чи на важливу зустріч. У міні дитячому садку за ним доглянуть, забезпечивши гарний догляд та турботу.
Плюси відвідування міні дитсадка
Коли дитина приходить у такий садок — вона відразу отримує увагу, що дозволяє їй краще адаптуватися в нових умовах. А невеликі групи сприяють соціалізації — діти можуть грати разом, спілкуватися та знаходити підхід один до одного під час загального дозвілля.
За рахунок цього маленька людина не буде складно переносити розлуку з рідними, а навпаки, добре проведе час у колі однолітків. Для дітей, які не ходять до повноцінного дитсадка, це хороший спосіб вчитися ладнати з різними дітьми свого віку. Навіть у мінімальних «дозах» спілкування добре впливає на соціалізацію та дозволить легше переносити наступні етапи дорослішання: навчання у школі, потім вищій навчальній установі та влаштуванні на роботу.
Статьи этой же рубрики