печать

Нікотинові пакетики Baron: асортимент та переваги

Пакетик має довший термін придатності, оскільки снюс містить рослинний матеріал, він має тенденцію закінчуватися швидше, ніж пакетик. Вони непомітні та можуть використовуватися в різних місцях, зокрема в приміщеннях, у місцях, де заборонено курити, і в професійному середовищі.

Бренд пропонує такі порції у форматі слім:

·         Baron Black та Baron Classic Black — надзвичайно міцні нікотинові пакети з класичним солодким м'ятним смаком. Пакети повністю білі (вміст мішечка), тому не знебарвлять зуби. Кожна банка Baron розрахована на 20 порцій. Вміст нікотину — 50 мг/г (32 мг/пакет) та 40 мг/г (22 мг/г) відповідно.

·         Baron Classic Gold — суміш смаків тютюну та солодкої м’яти міцністю 30 мг/г (18 мг/пакет).

·         Baron Kiwi — зі смаком тропічного ківі, вміст нікотину становить 20 мг/г (14 мг/пакет).

·         Baron Cherry Cola — літній прохолодний смак вишневої коли, нікотиновий удар сильного рівня — 13 мг/г (8 мг/пакет).

Вміст нікотину — не єдиний інгредієнт, який впливає на силу. Важливу роль відіграють інші чинники: вологість пакетів, смак, форма та значення рН, а також кількість слини під час вживання.

 

Безтютюновий снюс Барон пропонує різний діапазон міцності. Щоб вибрати потрібну порцію, зверніть увагу на ці показники:

·         легкий (1–5 мг/г) — для початківців;

·         середній (6–9 мг/г) — для новачків;

·         сильний (10–14 мг/г) — для тих, хто вже куштував вищезгадані порції;

·         надсильний (15–20 мг/г) — для досвідчених снюсерів;

·         екстремально сильний (21–100 мг/г) — для професіоналів.

 

Відмінності пакетиків від снюсу

Нікотинові пакетики часто помилково називають снюсом. Це два абсолютно різних продуктів. Шведський снюс — це тютюновий виріб, винайдений у Швеції. Листя тютюну сушать і знову зволожують перед тим, як зробити снюс. Користувачі вставляють тютюнові мішечки під губу для контакту з яснами. Це дає змогу нікотину, що міститься в тютюновому листі, потрапляти в слизову оболонку, а потім у кровотік.

Шведський снюс був єдиним доступним варіантом менше ніж 50 років тому. Сьогодні він представлений у різноманітних формах і варіантах, щоб задовольнити потреби будь-якого користувача. Шведський термін для щіпки снюсу все ще називається «порція», або «пріла».

 

Існує три форми помелу для розсипчастого снюсу: грубий, середній і дрібний. Використовуючи розсипчастий снус, ви формуєте його частину в руці та кладете під губу. Перші шведські пакети зі снюсом з’явилися в 1970-х роках, сьогодні відомі як оригінальна порція. Цей вид став популярним, оскільки його не потрібно було формувати руками.

 

На відміну від нікотинових пакетиків, ароматизованих порцій снюсу на ринку менше. Багато в чому це пов'язано з процесом виготовлення і складом, а також з тим, що ароматизатор не переб'є яскраво виражений смак тютюну.

Загальновідомо, що деякі форми снюсу не дуже корисні для зубів. Вони впливають на колір емалі. Однак перевага нікотинових пакетів полягає в тому, що вони часто просто білі та забарвлюють зуби.

 

Нікотинові пакети служать набагато довше, ніж снюс. Це дає змогу насолоджуватися ним набагато довше. Це також дає можливість придбати декілька смаків одночасно та їх чергувати.

 


Статьи этой же рубрики
Facebook Twitter Youtube Instagram