печать

4 поради, щоб кредит точно схвалили

Поради допоможуть домогтися схвалення кредиту: уважно читайте умови банку і вибирайте ті компанії, які вам підходять, а вибрати компанію яка вам підходить ви можете на сайті https://ufin.com.ua/online-credits.html.

З думкою про те, щоб оформити кредит, приходить і багато сумнівів про те, наскільки великі шанси отримати бажану суму. Деякі банки відразу говорять про те, що може призвести до відмови, а інші - мовчки приймають документи, обіцяють схвалення, але за тиждень передзвонюють, повідомляючи, що допомогти не можуть.

Щоб узяти кредит онлайн без відмов, потрібно бути ще уважнішим і обережнішим. Помилка в букві прізвища або даті народження може призвести до автоматичної відмови, яка спричинить подальші проблеми з оформленням. Ці 4 поради допоможуть підвищити лояльність банків і запобігти проблемі до її появи.

Використовуйте заставу

Навіть якщо кредитна історія погана, то можна запропонувати нерухомість як гаранта. Це звичайна практика при оформленні в борг великої суми. Банк не хоче ризикувати, але при цьому не варто хвилюватися про те, що кредитна компанія намагатиметься відібрати квартиру. Вони зацікавлені в поверненні боргу, а "тяганина" із заставою затратна і складна. На жителя України чекає суд, після чого буде рішення про продаж нерухомості. При цьому банк отримає тільки частину коштів: борг клієнта.

Виберіть банк із високим відсотком схвалення

Неважливо, потрібна невелика позика онлайн або кредит на велику суму: краще працювати з банками, у яких вищий відсоток схвалення і менше вимог до позичальників.

Знизьте ризики

Є багато факторів, які знижують імовірність схвалення. Вони специфічні і вимагають попередньої роботи. До того, як іти в банк, зробіть таке:

Виплатіть поточний кредит і почекайте, поки дані оновляться в системі.

Виправте свою КІ за допомогою невеликого кредиту, перед тим як взяти велику позику.

Пропрацюйте на поточному місці понад пів року до того, як звертатися за великим кредитом.

Надайте повний пакет документів

Весь перелік, який вказує банк, обов'язковий для виконання. Деяким банкам потрібно для отримання кредиту, щоб у клієнта був рахунок у їхній компанії або пластикова карта. Це ж стосується заповнення анкети для мікропозик: якщо у зверненні є поле, то бажано вписати всю інформацію максимально докладно.

Ці поради допоможуть домогтися схвалення кредиту: уважно читайте умови банку і вибирайте ті компанії, які вам підходять.

P/S: Читайте - де взяти гроші під час нестабільної економіки в Україні? , а також, як змусити працівника працювати на результат? Поради, які вам знадобляться.


Статьи этой же рубрики
Facebook Twitter Youtube Instagram