Прохоровська Світлана Валентинівна

Підприємець, бізнес-консультант. Автор і ведуча понад 60 семінарів, вебінарів, програм, тематичних консультацій, консалтингових проектів для розвитку бізнесу. Сертифікований член Асоціації незалежних бізнес-консультантів "БізКон" (Сприяння і допомога в розвитку малого і середнього бізнесу)
 
Основний напрямок діяльності: допомога у збільшенні продажів та прибутку у малому та середньому бізнесі, вибудовування систем продажів, а також консультування у сфері маркетингу, реклами, управління персоналом.
 
Ведуча курсу "Mini-MBA для малого та середнього бізнесу в Україні."
 
Сертифікований член Асоціації незалежних бізнес-консультантів "БізКон" (Сприяння та допомога у розвитку малого та середнього бізнесу).
 
Ви можете обрати самостійно семінари та тренінги на найактуальніші напрямки для малого та середнього бізнесу:
 
  • Продажі (як самостійно збільшити продажі самому у власній фірмі; навчання менеджерів з продажу; створення активного 3-х ступінчастого відділу продажів; нові методики у збільшенні продажів; вибудовування системи продажів у бізнесі; корпоративна книга продажів)
  • Маркетинг і реклама (що робить маркетинг і рекламу ефективною; що таке реклама, що продає; продає сайт – яким він повинен бути; маркетинг і двокрокові продажі; особливості застосування копірайтингу в маркетингу та рекламі)
  • Управління персоналом (система управління та набору персоналу; мотивація персоналу; жорсткий менеджмент плюси та мінуси)
  • Стратегічний менеджмент, управління бізнесом (організаційна структура; цілі, місія бізнесу, система контролю та звітності; шлях розвитку власника у бізнесі)
  • Особиста ефективність у бізнесі та в житті (тайм-менеджмент особистості, техніки збільшення особистої ефективності, психологія успішної особистості, багатозадачність у житті)
 
Що ви отримуєте, проходячи семінари та тренінги Прохоровської Світлани?
 
Насамперед семінари та тренінги націлені на розвиток та допомогу у малому та середньому бізнесі, передачу практичних тактик та стратегій, які працюють саме у цих компаніях. Якщо тренінги стосуються особистісного розвитку, збільшення доходу – тренінги побудовані так, що учасник отримує мінімум "води" та максимум того, що можна застосовувати прямо зараз, щоб ефективно та швидко вирішити свої проблеми.
 
Якщо ви готові вчитися чогось нового, постійно застосовувати нові знання та навички, як у бізнесі, так і у власному житті, буду рада вас вітати на своїх тренінгах, семінарах (вебінарах) та скайп-консультаціях у консалтингових проектах.
 
Якщо ні, знайдіть людину чи книги, які вам зможуть допомогти, але не зупиняйтеся у власному розвитку.

 

 

Назад