Друкувати

Тренінги - коучинг

Бізнес тренінги та семінари для керівників, менеджерів, HR

Онлайн ZOOM, або Офлайн

Заповнити заявку на участь

Що являє собою тренінг для керівника?


  Основна мета тренінгів для керівників – навчити вас новим методам та способам вирішення управлінських труднощів. При виборі тренінгу вам необхідно визначити свої слабкі сторони яких ви і хочете позбутися. Тому що існує безліч різних видів тренінгів і кожен із них націлений на різний результат. Адже в одного керівника проблеми з мотивацією співробітників, а в іншого — скрута з правильним розподілом часу, за рахунок чого низька продуктивність роботи.

У чому користь управлінських курсів навчання?

Бізнес-тренінги для керівників часто стають затребуваними саме в той момент, коли в компанії будуть зміни. Старі схеми не дають результату, що гальмує розвиток фірми і веде до її банкрутства. І саме в цей час керівнику важливо виявити свої професійні навички та приймати рішення про нововведення.

Він має переосмислити свої старі помилки та поміняти власну стратегію, сформулювати нові креативні ідеї, які витягнуть компанію із кризової ситуації. А саме цьому й навчають на тренінгах, як вийти переможцем із цього переломного моменту.

Що ви отримаєте на управлінських тренінгах?

Основне завдання управлінських тренінгів – розвинути та оновити ті навички, які у вас вже є:
  - Удосконалювати управлінське навички;
  - Вивчити всі тонкощі аспектів керування;
  - Підвищити продуктивність виконання управлінських обов'язків;
  - Збільшити усвідомлення керівника у необхідності ухвалення рішучих дій;
  - Навчити виходити за межі старих стереотипів...

Вибір потрібного тренінг-практикум:

Враховуючи те, що кожна людина – це індивідуальність, відповідно для кожного є вразливе місце. Тому визначають різні спеціалізації управлінських компетенцій, які можна вдосконалити.

І існують такі види тренінгів:
  - Для встановлення цілей – тут ви навчитеся розставляти цілі правильно, щоб у короткі терміни підвищити продуктивність роботи свого підприємства.
  - Правильність прийняття керівникських рішень – це один із найголовніших тренінгів, адже ефективність роботи компанії залежить саме від мудрих та продуманих схем керівника, саме він зважує все за та проти, та приймає рішення.
  - Підвищення мотивації – такий тренінг характеризується навичками, які допоможуть керівнику збільшити працездатність своїх працівників завдяки мотивації.
  - Контроль за конфліктами – знання з цього тренінгу корисні для роботи будь-якого підприємства, адже конфліктні ситуації знижують працездатність усього підприємства.

Тренінг для керівників — зовсім не дешеве задоволення, але внесок у самореалізацію швидко окупається. Ви самі побачите, що продуктивність вашої роботи і роботи всього підприємства значно зросте. На сьогоднішній день в умовах жорсткої конкуренції потрібно бути на крок попереду і слідувати сучасним тенденціям.

P/S:  Ви можете переглянути тренінги для керівників, які будуть найблищим часом, на нашому сайті https://nbc.ua/

Такі як:

Курс навчанна - треінг Ефективне управління проектами.
Курс навчанна - тренінг Тайм менеджмент. Ефективне керування часом.
Курс навчанна - тренінг Системне управління ефективністю та зростанням вашого бізнесу.
Курс навчанна - треінг Побудова системи оплати праці за результатом: КРІ мотивація.
Курс навчанна - тренінг Управління прибутковістю товарних запасів та ефективністю інвестицій у запаси.
Курс навчанна - тренінг Управління та мотивація персоналу: обмеження та можливості в умовах кризи.
Курс навчанна - тренінг Віддалений контроль та розвиток відділу продажів. Організація та управління віддаленим відділом продажів.
Курс навчанна - Ефективне проведення співбесіди при прийомі на роботу. Методи відбору кандидатів.
Курс навчанна - тренінг Як підвищити прибуток бізнесу за допомогою управління прибутковістю клієнтської бази та товарних запасів.
Курс навчанна - Організація ощадливого виробництва на промисловому підприємстві (lean manufacturing) – практика застосування
Курс навчанна - Нормування праці, як гарантія зростання ефективності праці працівників.

Також, ви можете заказати корполративний треніг, або для Вашої компанії  https://nbc.ua/pages/services/corporate-trainings.htm
При реєстрації на сайті знижка -5% 
 
ПІП:*
Компанія:*
Viber:*
К-сть осіб:*
E-mail:*
 

* - Поля, обов'язкові для заповнення

 

 
 
 

Назад