печать

Як змусити співробітників краще працювати?

По-перше, припинити змушувати?

Для того, щоб персонал стабільно та ефективно працював, його потрібно правильно мотивувати. Про те, як зацікавити співробітника роботою та утримати висококваліфікованих фахівців у компанії на довгі роки,

1. Дивно, але співробітники зовсім не поголовно тупиці та ледарі, як їх часто сприймають керівники. Дослідження стверджують, що багато хто не проти зробити щось корисне крім прямих робочих обов'язків і навіть понаднормово попрацювати над важливим проектом.

2. Якщо їх до цього не примушують! Зазнаючи примусу, співробітники не тільки намагаються уникнути додаткового навантаження… але й починають навіть саботувати основну роботу.

3. Є два способи, за допомогою яких можна максимально розкрити потенціал співробітників – давши їм можливість виявити свої сильні сторони та не заважати іншим своїми слабкостями.
 Також цікаві статті поради -  як розмістити безкоштовне посилання на свій сайт, а також, як просунути сайт у Гугл? Може для вашого бізнесу, це буде в пригоді.

4. Перший – «нехай вони самі придумають свою посаду». Тобто самі окреслять коло своїх обов'язків, якими вони хочуть займатись — довкола ключової функції, на яку їх найняли.

5. Другий - "обмін хвилин на гігабайти". Дай їм можливість обміняти те, чим вони не хочуть займатися - на щось інше, що потрібно компанії. Нехай хтось замість складання звітів займається навчанням нових співробітників, наприклад. А звіти нехай заповнює той, хто вважає за краще втикатися в комп'ютер замість спілкування з незнайомцями.

6. А якщо співробітник нічого не хоче, а лише «може копати чи не копати», виникає питання — а чи потрібний тобі такий співробітник?

7. Можливо, це погані методи великих компаній, де співробітники грають роль лише гвинтиків у великій машині.

8. Але для стартапу — це, на мою думку, саме те!

Також, порада директора компанії - як змусити працівника працювати на результат? Це буде цікаво.


Статьи этой же рубрики
Facebook Twitter Youtube Instagram