печать

Послуги з SEO-аудиту сайту

Аудит сайту – це комплексний аналіз ресурсу з погляду його ефективності, видимості у пошукових системах. У ході такої діяльності також можна виявити явні технічні проблеми та завдання, які необхідно вирішити: вони не повинні заважати сайту виходити на перші позиції в результатах пошуку. Під час створення інтернет-ресурсу аудит ставлять у пріоритет.

Відповідні роботи виконують спеціалісти. Так, можна звернутися в агенцію інтернет-маркетингу WEDEX. Детальна інформація про послуги та можливість зробити заявку є ось тут.

Процес аналізу

Розглянемо основні особливості SEO-аудиту сайту.

Аналіз технічних аспектів включає перевірку помилок HTTP, структури URL, швидкості завантаження сторінок, мобільної дружності, файлів robots.txt і sitemap.xml, а також використання SSL-сертифіката.

Оцінка якості контенту – це аналіз його унікальності, відповідності ключовим запитам, наявності заголовків H1, мета-тегів, ALT-тегів для зображень та загальної релевантності для пошукових запитів.

Дослідження ключових слів – перевірка їх використання у контенті та мета-тегах, а також аналіз відповідності та конкурентоспроможності вибраних ключових фраз.

Аналіз посилання включає перевірку якості зовнішніх посилань, їх релевантності та авторитетності, а також – виявлення спаму.

Перевірка індексованості сторінок передбачає аналіз файлу robots.txt, мета-тега noindex, nofollow і canonical, контроль індексації сторінок у системах пошуку.

Аналіз досвіду користувача – сюди включена оцінка зручності навігації, структури сайту, наявність мікророзмітки, схеми даних, задіяння сертифіката-SSL. Такий аналіз також покликаний оцінити швидкість завантаження сторінок, якість контенту та інших аспектів сайту – всього, що допоможе:

  • підвищити задоволеність користувачів;
  • зменшити відмови.

У перевірку локалізації включено аналіз оптимізації для локальних пошуків, наявність інформації про компанію на сторінках, облік регіональних факторів.

Також, спираючись на результати виконаних робіт, фахівець з аудиту розробляє рекомендації щодо виправлення виявлених проблем, покращення SEO-показників сайту.

Плюси проведення СЕО-аудиту

Важливий та цінний процес приносить низку переваг. Наприклад, стає можливим ефективний розподіл ресурсів для виявлення найбільш критичних проблем та завдань, що потребують негайної уваги. Це дозволяє спрямувати зусилля насамперед на ті аспекти сайту, які можуть принести найбільшу користь та покращити його ефективність.

В цілому, аудит сайту сприяє підвищенню його продуктивності, як наслідок – задоволеності користувачів, покращенню його позицій у системах пошуку.

P/S: пропонуємо для Вас  онлайн тренінг Побудова системи оплати праці за результатом: КРІ мотивація, а також, онлайн тренінг Системне управління ефективністю та зростанням вашого бізнесу, що рекомендує тренінгова компанія Бізнес центр Національний, Україна


Статьи этой же рубрики
Facebook Twitter Youtube Instagram