печать

Грайливий та непередбачуваний тютюн для кальяна Creppy: огляд смаків та особливостей заправки

Кальян розслабляє та дарує приємні відчуття, допомагає по-новому активізувати свої смакові рецептори. Цьому насамперед сприяють різноманітні заправки, які забивають в чашу і розкурюють. Тютюн для кальяна Creepy – це міцні смаки та дійсно чарівні аромати, їх просто необхідно спробувати.

 

https://buddycloud.com.ua/wp-content/uploads/img_3170-scaled.jpg 

 

Знайомство з тютюном Creepy та його особливостями

Creepy, він же «Кріпі», – це новий продукт, який має міцність 7-8 із 10. Серед його відмінних рис – жаростійкість, яка досягається внаслідок використання 2 популярних сортів тютюну. Причому на відміну від більшості міксів, які можна знайти в магазинах, у ньому переважає не класична «Вірджинія», а саме міцний «Берлі». Концентрація – 30/70 у відсотковому співвідношенні. Підготовлюється методом гарячої ферментації, що дає можливість досягнути натуральної міцності без додавання рідкого нікотину.

Крім листків природної сировини, у складі також присутні високоякісна патока, гліцерин та ароматизатори. Саме вони відповідають за передачу смаку та отримання величезних клубів пару навколо вас у процесі куріння.

 

Дуже ретельно попрацював виробник не лише зі складом, але й із пакуванням. Це не просто фрукти та інші красиві картинки, зображення на коробці повною мірою відображають те, що ви можете відчути. Чудернацькі істоти на загальному фоні та не менш оригінальні втілення смаків привертають увагу. Цей підхід чудово спрацював, сплутати цю заправку з іншою просто неможливо.

 

Переваги заправки для кальяна від бренду Creepy

Основні плюси продукції, до речі, українського виробництва:

  • аромат і смак. Вони чудово збалансовані, дуже насичені. Заправки здатні перенести вас у містичний світ пригод та задоволення. Це ніжні квіткові нотки, злегка солодкі та пряні. Виробник вміє створювати акценти;
  • якість сировини. Вона закуповується за кордоном у кращих виробників, тому споживачі в результаті отримують виключно якісний продукт. Склад чистий – немає гілочок та будь-яких сторонніх включень;
  • фасування. Доступний тютюн у пачках різного розміру, зможете підібрати як на пробу незначний об’єм, так і закупити у великій пачці, щоб забезпечити себе неперевершеним смачним курінням на тривалий час.

 

Бренд Creepy гарантує стабільну якість, адже чітко контролює всі виробничі процеси. Це компанія, яка дуже уважно ставиться до своєї продукції.

 

Топові смаки Creepy

Тепер зануримось у смачні та ароматні клуби диму, тут вас чекає чимало цікавих пропозицій. Насамперед варто сказати, що бренд молодий, тому сьогодні в каталозі – понад 20 смаків. Вони дійсно оригінальні. Однак фахівці не радять починати знайомство з кальяном із них, оскільки це дуже міцний продукт. Тому це вибір для більш досвідчених. А що ж спробувати? Ось топ смаків, повз яких точно не варто проходити:

  • фруктові – насичений ананас, соковитий гранат, літній ківі, сонячний манго, класичне яблуко;
  • ягідні – завжди вдалий варіант, спробуйте полуницю, малину, чорницю, смородину;
  • активні цитрусові – апельсин, лимон, лайм, грейпфрут, мандарин;
  • солодкі – шоколад, карамель, маршмелоу, пончики, печиво;
  • напої – спробуйте відчути на смак, як може куритись кола, спрайт, мохіто, чай чи кава.

 

Всі ці смаки дуже вдало куряться соло, до того ж із них можна створювати власні унікальні комбінації. Крім того, в асортименті Creepy є готові мікси, і вони дуже цікаві. Серед доступних на сьогодні – фруктовий салат, ягідний коктейль, цитрусовий пунш, шоколадний фондю, кава з молоком. Лінійка в майбутньому буде розширюватись, і ви зможете скуштувати нові смаки. 

 P/S: Статті з нашого сайту -  як мотивувати віддалених співробітників, дуже корисні поради, Для кого підходять методи дбайливого виробництва, також - Таможенная стоимость, що це таке, і звісно буде цікаво вам дізнатить про - Як змусити співробітника працювати краще та ефективніше? Поради керівників компаній.


Статьи этой же рубрики
Facebook Twitter Youtube Instagram